05.02.2026  12:30   Віталій Хіневич

Комунальники Харкова усувають аварії на мережах зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 125 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили 15 світильників та 58 ламп. Ще майже 160 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 800 м мереж освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові та області застосовані графіки аварійних відключень світла.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день