Противник намагався просуватись у бік кількох населених пунктів Харківщини. Українські військові відбили штурмові дії на двох напрямках.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно–Слобожанському напрямку ворог чотири рази намагався атакувати у бік населених пунктів Приліпка, Вовчанськ, Графське та Вовчанські Хутори.
Також активність противника зафіксована на Куп’янському напрямку. Протягом минулої доби відбулося п’ять атак у бік Куп’янська та Кіндрашівки. Українські оборонці відбили штурмові дії противника.

Комментариев: 0