04.02.2026  13:05   Віталій Хіневич

Харківські комунальники опрацювали заявки щодо несправності домофонів

За минулий тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» опрацювали понад 230 звернень щодо несправності домофонів.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Крім того, вони відремонтували 49 приладів обліку електроенергії та встановили два нові, а також виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, закриття контурів тощо. 
 
 
Паралельно підприємство продовжує вести облік поточних ремонтних робіт усіх комунальних служб міста - за тиждень було зафіксовано понад 9,6 тис. звернень.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові ввели аварійні відключення світла.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день