У Харкові триває ліквідація руйнувань після ворожого удару по багатоповерхівці в Салтівському районі. На прибирання залучено понад 60 робітників та спецтехніку.
.jpg)
Як повідомляє РЕДПОСТ, працівники КП «Шляхрембуд» продовжують роботи з ліквідації наслідків обстрілу, що стався 3 лютого в Салтівському районі Харкова.
.jpg)
Комунальні служби прибирають залишки пожежі, уламки будівельних конструкцій, зламані гілки дерев і наводять порядок на прилеглій території. Для ефективного відновлення порядку задіяно близько 60 фахівців та спецтехніку.

Роботи ведуться у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути житловий район до безпечного та комфортного стану.

Комментариев: 0