Російські війська продовжують штурмові дії на Харківщині. Протягом доби бойові зіткнення відбулися поблизу кількох населених пунктів на Південно-Слобожанському та Куп’янському напрямках.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку російські війська чотири рази намагалися прорватися в районах населених пунктів Приліпка та Мар’їне. Українські підрозділи відбили штурмові дії противника.
На Куп’янському напрямку за минулу добу зафіксовано п’ять атак. Бойові зіткнення відбулися поблизу Курилівки, Петропавлівки та Новоосинового.

Комментариев: 0