02.02.2026 09:45 Віталій Хіневич
На Харківщині сапери продовжують знищувати ворожі боєприпаси
Над розмінуванням деокупованих територій протягом тижня працював 21 піротехнічний розрахунок ДСНС.
Протягом тижня на Харківщині сапери ДСНС знищили 71 ворожий боєприпас.
Від початку повномасштабного вторгнення росії на Харківщині наші герої знищили вже 137466 одиниць вибухонебезпечних предметів.
«Мінна загроза на Харківщині досі залишається надзвичайно високою! Кожен день сапери ДСНС з ризиком для життя борються за те, щоб кожен метр української землі став безпечним для людей», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0