31.01.2026  10:35   Рита Парфенова

КП «Шляхрембуд» у Харкові працює в посиленому режимі після крижаного дощу

Після зміни крижаного дощу на сніг комунальні служби Харкова продовжують ліквідацію наслідків негоди та забезпечують безпеку на дорогах і у дворах.


Фото з відкритих джерел

Як повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на КП «Шляхрембуд», в Харкові тривають роботи з ліквідації наслідків складних погодних умов.

Після крижаного дощу, який змінився снігопадом, працівники підприємства зосередилися на очищенні вулично-дорожньої мережі від снігу та обробці покриття протиожеледною сумішшю.

Паралельно комунальники активно працюють на прибудинкових територіях, щоб зменшити ризики травмування пішоходів і ускладнення руху транспорту. Підприємство задіяло посилений режим роботи з метою стабілізації дорожньої ситуації та якнайшвидшого відновлення безпечних умов пересування в місті.

Новини Харкова: Шляхрембуд ліквідує наслідки негоди Новини Харкова: Шляхрембуд ліквідує наслідки негоди

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби 31 січня 2026 року по Харкову зберігатиметься ожеледь та налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.
 
Новини Харкова: Шляхрембуд ліквідує наслідки негоди Новини Харкова: Шляхрембуд ліквідує наслідки негоди
Тэги:  сніг, харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день