30.01.2026  18:30   Віталій Хіневич

Справу про вбивство собаки на Харківщині передано до суду

15 листопада 2025 року в селі Хорошеве Харківського району жінка звернулася до правоохоронців із повідомленням про те, що її собаку було вбито.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську обласну прокуратуру.
 
За даними слідства, до загибелі тварини причетний місцевий мешканець. Побачивши собаку на своєму городі, він взяв мисливську рушницю та здійснив по ній два постріли.
 
 
Від отриманих поранень тварина загинула. Надалі він закопав її тіло у себе на подвір’ї.
 
Обвинуваченого судитимуть у Харківському районному суді Харківської області.
 
Максимальне покарання, що йому загрожує, — позбавлення волі на строк до 3 років.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові водій авто здійснив наїзд на пса та втік з місця ДТП.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день