26.01.2026 18:31 Дмитро Колонєй
На Харківщині поліцейські спіймали серійного крадія
Мешканець Харківщини встиг вкрасти на тисячі гривень.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 42-річний мешканець міста Ізюм зпочатку викрав металевий контейнер з території комунального підприємства, завдавши матеріальної шкоди на суму понад 4,6 тисячі гривень.
Потім злодюга викрав бензопилу з будинку місцевої мешканки, спричинивши їй збитків на суму понад 5 тисяч гривень.
Правоохоронці оголосили фігуранту про підозру у крадіжці. Йому загрожує від п’яти до восьми років за гратами.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0