25.01.2026 19:09 Дмитро Колонєй
Голос прифронтових міст та громад почали чути в уряді - Ігор Терехов
Про це мер Харкова Ігор Терехов розповів в ефірі національного телемарафону.

Голос прифронтових міст та громад почали чути в уряді - Ігор Терехов
Як повідомляє
РЕДПОСТ, Асоціація прифронтових міст та громад, створена у вересні 2025 року, продовжує працювати над лобіюванням своїх інтересів.
Лідер організації, мер Харкова Ігор Терехов, розповів, що зараз до Асоціації входять близько 300 громад. Результатами роботи вже стали зміни у формуванні державного бюджету, у роботі бізнесу. Також АПМГ продовжує виступати проти введення 20% ПДВ для малого бізнесу, який фактично забезпечує життя на місцях.
«Голос прифронтових міст та громад почали чути в уряді, і це гарний знак. Ми знаходимося в дуже важких умовах, і нам необхідна підтримка. Для цього також були підписані меморандуми з громадськими організаціями, і, крім того, Асоціація співпрацює з низкою міжнародних організацій. Після завершення війни саме ми маємо стати рушіями відбудови всієї України», - наголосив Ігор Терехов.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0