23.01.2026  12:25   Віталій Хіневич

Комунальники Харкова продовжують прибирати вулиці міста від снігу

За два тижні з вулиць міста КП ''Шляхрембуд'' вивезло близько 25 тис. кубометрів снігу.

 
Комунальники щоденно наводять лад на прибудинкових територіях, дорогах загального користування, передає РЕДПОСТ.
 
 
Також внутрішньоквартальних дорогах і пішохідних зонах, слідкують за належним санітарним станом вулиць.  
 
 
Сьогодні працюють 1759 дорожніх і дворових робітників, залучено 180 спецтехніки КП ''Шляхрембуд''.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові та області діють графіки аварійних відключень світла.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день