23.01.2026 12:25 Віталій Хіневич
Комунальники Харкова продовжують прибирати вулиці міста від снігу
За два тижні з вулиць міста КП ''Шляхрембуд'' вивезло близько 25 тис. кубометрів снігу.
Комунальники щоденно наводять лад на прибудинкових територіях, дорогах загального користування, передає
РЕДПОСТ.
Також внутрішньоквартальних дорогах і пішохідних зонах, слідкують за належним санітарним станом вулиць.
Сьогодні працюють 1759 дорожніх і дворових робітників, залучено 180 спецтехніки КП ''Шляхрембуд''.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0