23.01.2026  10:25   Віталій Хіневич

7 нових випадків захворювання на COVID-19 діагностували в Харкові за тиждень

У Харкові на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 15 по 21 січня захворіли 1435 осіб.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Як зазначили в Департаменті охорони здоров’я, за тиждень було зафіксовано сім лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З грипом та ГРВІ було госпіталізовано 28 осіб. 
 
Нагадаємо, звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно звернутися до найближчого медичного закладу, прийти з паспортом і вакцинуватися.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що за місяць понад 1000 українців потрапили до лікарень з обмороженням і переохолодженням.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день