23.01.2026 10:25 Віталій Хіневич
7 нових випадків захворювання на COVID-19 діагностували в Харкові за тиждень
У Харкові на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 15 по 21 січня захворіли 1435 осіб.
Як зазначили в Департаменті охорони здоров’я, за тиждень було зафіксовано сім лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З грипом та ГРВІ було госпіталізовано 28 осіб.
Нагадаємо, звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно звернутися до найближчого медичного закладу, прийти з паспортом і вакцинуватися.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0