22.01.2026  16:15   Віталій Хіневич

Харків’ян закликають не залишати ялинки у пакетах

Мешканців міста закликають не залишати ялинки у пакетах або обмотаними скотчем, аби спростити процес прибирання.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Фахівці філії «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» прибирають використані ялинки з контейнерних майданчиків у дворах житлових будинків.
 
 
Так, комунальники вже утилізували понад 120 куб. м ялинок. 
 
 
На підприємстві закликали містян не залишати ялинки у пакетах або обмотаними скотчем.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові перевірили понад 5 тисяч кілометрів газопроводів.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день