22.01.2026 16:15 Віталій Хіневич
Харків’ян закликають не залишати ялинки у пакетах
Мешканців міста закликають не залишати ялинки у пакетах або обмотаними скотчем, аби спростити процес прибирання.
Фахівці філії «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» прибирають використані ялинки з контейнерних майданчиків у дворах житлових будинків.
Так, комунальники вже утилізували понад 120 куб. м ялинок.
На підприємстві закликали містян не залишати ялинки у пакетах або обмотаними скотчем.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0