15.01.2026 17:12 Дмитро Колонєй
Ворог зруйнував великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури - Ігор Терехов
Мер Харкова Ігор Терехов прокоментував ситуацію.

Ворог зруйнував великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури - Ігор Терехов
Як повідомляє РЕДПОСТ, за словами мера Харкова Ігоря Терехова, ворог зруйнував великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури. Штаб з подолання наслідків надзвичайних ситуацій працює у режимі 24/7, на місці — аварійні служби та профільні фахівці. Ми робимо все можливе, щоб мінімізувати наслідки ворожих ударів і втримати керованість ситуації.
"Я вірю в наших комунальників та енергетиків — вони вже не раз доводили, що можуть працювати в найважчих умовах. Ми готувалися до різних сценаріїв, і зараз діємо чітко та відповідально. Інформацію даватимемо оперативно й по суті", - підсумував мер Харкова.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0