07.01.2026  10:38   Рита Парфенова

Частині мешканців відновили газопостачання після ракетного обстрілу Харкова

Фахівці «Харківських газомереж» поступово повертають газ у будинки, пошкоджені внаслідок обстрілу центральної частини міста.

Новини Харкова: Відновлення газу після обстрілів

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську філію «Газмережі».
 
У Харкові тривають роботи з відновлення газопостачання в житловому секторі, який постраждав від чергових російських ударів. Під час атаки окупанти влучили у будинки в центральних районах міста, внаслідок чого є загиблі та поранені.

Обстріли призвели до пошкодження газопроводів вводів, що спричинило загоряння. Аварійні бригади Харківської міської філії «Газмережі» оперативно усунули витоки газу та ліквідували пожежі на місцях пошкоджень.

За інформацією підприємства, повернення послуг здійснюється поетапно після перевірки системи, доступу до квартир і дотримання заходів безпеки. Роботи тривають.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що 2 січня росія завдала ракетний удар по житловому багатоповерховому будинку у Київському районі Харкова..
Тэги:  газ, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день