06.01.2026 17:24 Дмитро Колонєй
Харківські фахівці опрацювали понад 400 тисяч звернень містян
Харківське СП «Інженерні мережі» підбило підсумки роботи за 2025 рік.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, протягом року майстри підприємства
-
закрили понад 1,6 тис. вікон у пошкоджених будівлях;
-
відремонтували 2,5 тис. приладів обліку електроенергії;
-
встановили 219 нових лічильників;
-
опрацювали близько 6 тис. звернень щодо обслуговування домофонів;
-
контролювали якість виконання ремонтних робіт й іншими комунальними службами міста;
-
опрацювали загалом за рік понад 417 тис. звернень від харків’ян.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0