06.01.2026  17:24   Дмитро Колонєй

Харківські фахівці опрацювали понад 400 тисяч звернень містян

Харківське СП «Інженерні мережі» підбило підсумки роботи за 2025 рік.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, протягом року майстри підприємства
  • закрили понад 1,6 тис. вікон у пошкоджених будівлях;
  • відремонтували 2,5 тис. приладів обліку електроенергії;
  • встановили 219 нових лічильників;
  • опрацювали близько 6 тис. звернень щодо обслуговування домофонів; 
  • контролювали якість виконання ремонтних робіт й іншими комунальними службами міста;
  • опрацювали загалом за рік понад 417 тис. звернень від харків’ян.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день