05.01.2026 18:10 Дмитро Колонєй
На Харківщині викрито втікача, який працював у окупаційній адміністрації
Правоохоронці Харківщини встановили, чим займався чоловік під владою загарбників.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 42-річний безробітнй мешканець Ізюму у червні 2022 року, під час захоплення міста росіянами, доровільно погодився на співпрацю з окупаційною адміністрацією:
-
обійняв псевдопосаду поліцейського ізолятору тимчасового тримання у незаконно створеному «Изюмском отделе полиции».
-
виконував обов'язки до моменту деокупації території Збройними Силами України, після чого — втік до РФ.
Наразі вирішується питання щодо оголошення підозрюваного у розшук.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що за матеріалами СБУ засуджено російського ФСБшника, який
катував цивільних на Харківщині.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0