05.01.2026  18:10   Дмитро Колонєй

На Харківщині викрито втікача, який працював у окупаційній адміністрації

Правоохоронці Харківщини встановили, чим займався чоловік під владою загарбників.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, 42-річний безробітнй мешканець Ізюму у червні 2022 року, під час захоплення міста росіянами, доровільно погодився на співпрацю з окупаційною адміністрацією:
 
  • обійняв псевдопосаду поліцейського ізолятору тимчасового тримання у незаконно створеному «Изюмском отделе полиции».
  • виконував обов'язки до моменту деокупації території Збройними Силами України, після чого — втік до РФ.

Наразі вирішується питання щодо оголошення підозрюваного у розшук.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що за матеріалами СБУ засуджено російського ФСБшника, який катував цивільних на Харківщині.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 

В этот день