02.01.2026 11:55 Віталій Хіневич
У Харківській області розшукували зниклого хлопчика, який пішов до бабусі
1 січня до відділення поліції надійшло повідомлення про зникнення 15-річного мешканця селища Золочів.
Поліцейські встановили, що ввечері 31 грудня хлопець вийшов із дому та пішов до своєї бабусі, яка проживає в сусідньому селищі Макариха. Проте до місця призначення він не дійшов і перестав виходити на зв’язок.
У результаті проведення оперативно-розшукових заходів вночі 2 січня поліцейські встановили місцезнаходження неповнолітнього. Як з’ясувалося, хлопець перебував у свого товариша.
З хлопцем поліцейські провели профілактичну бесіду та повернули додому.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові
розкрили оборудку, де медпрацівники допомагали пацієнтам у збуті метадону.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0