29.12.2025 12:40 Віталій Хіневич
Харківські комунальники продовжують прибирання снігу
Співробітники КП «Харківський метрополітен» долучилися до снігоборотьби у місті.
Робітники комунального
підприємства «Харківський метрополітен» прибирають сніг та посипають піщано-сольовою сумішшю прилеглу територію біля входів до підземних переходів станцій метрополітену, передає
РЕДПОСТ.
Також співробітники управління інфраструктури наземного транспорту КП «Харківський метрополітен» розчищають сніг та посипають піщано-сольовою сумішшю зупинки громадського транспорту по всьому місту та прилеглу до них територію.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0