Нікіта Стєрін обговорив із представниками чорнобильського руху соціальні та побутові потреби постраждалих, усі питання передані для опрацювання фахівцям.

Директор Департаменту з питань ветеранської політики Нікіта Стєрін разом із представниками Адміністрації Салтівського району Харкова провів зустріч з активістами чорнобильського руху. Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Харківську міську раду.
.jpg)
Під час зустрічі обговорювалися нагальні соціальні та побутові потреби постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Усі порушені питання та звернення передано профільним фахівцям для подальшого опрацювання та вирішення.

Комментариев: 0