17.12.2025  11:40   Віталій Хіневич

Сказ на Харківщині: кіт напав на дітей і покусав їх

У Люботині безпритульний кіт 12 грудня 2025 року на території біля будинку напав на двох дітей та завдав їм укусів.

Фото ілюстративне
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
 
Батько потерпілої дитини почув крики дітей та вибіг на двір, де побачив кота який поводився дуже агресивно. Того ж дня кота було умертвлено мешканцем сусіднього будинку. Діти доставлені до місцевої лікарні, де перебувають на лікуванні.
 
Фахівці ветеринарної медицини 12 грудня відібрали патологічний матеріал та направили для дослідження на сказ. Згідно зі звітом про результати дослідження патологічного матеріалу в загиблого кота підтверджено захворювання на сказ.
 
Під час проведення епізоотичного обстеження виявлено, що можливим джерелом сказу є лисиці, які мешкають на околицях міста Люботин, та безпритульні тварини, які мешкають безпосередньо в місті.
 
Введено карантинні обмеження на частину території міста Люботин з прилеглою болотистою місцевістю. Також затверджено План заходів з метою ліквідації осередку сказу.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що під час проведення епізоотичного обстеження виявлено, що можливим джерелом сказу є лисиці, які мешкають на околицях селища Вільшани.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день