Українські військові зупинили атаки противника на Південно-Слобожанському напрямку та ведуть бій на Куп’янському.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку українські підрозділи відбили три штурмові дії противника. Бої точилися в районі населеного пункту Приліпка, а також у напрямку Обухівки.
Водночас на Куп’янському напрямку триває одне бойове зіткнення. Противник намагається діяти в районі Піщаного. Ситуація залишається напруженою, бойові дії продовжуються.
Комментариев: 0