12.12.2025  11:30   Віталій Хіневич

11 нових випадків захворювання на COVID-19 діагностували в Харкові за тиждень

У Харкові за тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 1300 осіб.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
У Харкові на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 4 по 10 грудня захворіла 1371 особа.
 
Як зазначили в Департаменті охорони здоров’я, за тиждень було зафіксовано 11 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Двоє хворих були госпіталізовані з грипом та ГРВІ.
 
Нагадаємо, звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно звернутися до найближчого медичного закладу, прийти з паспортом і вакцинуватися.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області зафіксовано випадок сказу.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день