12.12.2025 11:30 Віталій Хіневич
11 нових випадків захворювання на COVID-19 діагностували в Харкові за тиждень
У Харкові за тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 1300 осіб.
У Харкові на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 4 по 10 грудня захворіла 1371 особа.
Як зазначили в Департаменті охорони здоров’я, за тиждень було зафіксовано 11 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Двоє хворих були госпіталізовані з грипом та ГРВІ.
Нагадаємо, звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно звернутися до найближчого медичного закладу, прийти з паспортом і вакцинуватися.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости