Як сталася аварія з'ясовує полція Харкова.
.jpg)
Як повідомляє РЕДПОСТ, на окружній сталася аврія. Водій Mercedes не впорався з керуванням, зіткнувся з вантажівкою та загинув. Лікарі та поліція на місці трагедії. Правоохоронці встановлюють обставини атоторощі.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у центрі Харкова сталася аварія, бо стало зле водію легковика.
Комментариев: 0