11.12.2025 17:20 Віталій Хіневич
Харківські комунальники відновили роботу 33 ліфтів
Фахівці КСП «Харківміськліфт» за минулий тиждень опрацювали близько 1,8 тис. звернень щодо ремонту ліфтового обладнання та внутрішньобудинкових електромереж.
За цей період з ліфтових кабін було визволено 414 пасажирів, які опинилися заблокованими здебільшого через аварійні відключення електроенергії.
Також фахівці відновили роботу 33 ліфтів, встановили чотири нові бездротові системи диспетчеризації та змонтували чотири нові кабіни ліфтів. Роботи проводилися на вул. Ковтуна, вул. Клочківській, вул. Холодногірській, вул. Олексіївській, вул. Георгія Тарасенка та ін.
Загалом у будинках комунальної форми власності зараз працює понад 6,6 тис. ліфтів. Водночас на ремонт було зупинено 41 підйомник.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що комунальники продовжують
упорядковувати міські кладовища та меморіальні комплекси.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости