11.12.2025 15:28 Дмитро Колонєй
Харківські комунальники здали вже більшще 800 літрів донорської крові (фото)
Робітники КП «Харківські теплові мережі» та КП «Харківводоканал» вчергове долучилися до шляхетної справи.
Робітники комунальних підприємств здали кров на потреби військових, передає РЕДПОСТ.
Загалом на об'єднаному підприємстві нараховується понад 600 постійних донорів. А від початку повномасштабного вторгнення РФ працівники КП «ХТМ» здали понад 800 л крові.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0