Харківський спортсмен Ігор Борих виборов срібну медаль на чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків до 15 років у Хмельницькому.

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Kharkiv SPORT City, 8–9 грудня у Хмельницькому пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів вікової категорії U15. Харків’янин Ігор Борих виборов срібну нагороду, продемонструвавши високий рівень підготовки та майстерності.
Юного спортсмена підтримували його тренери – Антон Логачов та В’ячеслав Блудов, чия робота допомогла досягти такого результату.
Комментариев: 0