02.12.2025 16:05 Віталій Хіневич
Окупанти знову атакували газову інфраструктуру України
Протягом 1 і 2 грудня росія завдала низку ударів по українській газовій інфраструктурі.
Ворожі дрони атакували цивільні об’єкти, що забезпечують видобуток та зберігання газу.
Ніхто з працівників не постраждав. Водночас є руйнування на об’єктах.
Рятувальники і оперативні служби працюють над усуненням наслідків атаки. Газовики розпочнуть відновлювальні роботи щойно отримають дозвіл ДСНС.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0