02.12.2025 13:50 Віталій Хіневич
Харківські медики врятували жінку
Фахівці успішно провели тромболітичну терапію, чим і врятували життя людині.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
29 листопада бригада ЕМД №2408 виїхала на виклик до 69-річної жінки. Діагноз : Ішемічна хвороба серця. Гострий інфаркт міокарда.
Команда діяла чітко та впевнено. Проведено тромболітичну терапію, що дало змогу стабілізувати стан пацієнтки ще на догоспітальному етапі.
Після цього жінку оперативно доставили до кардіологічного відділення лікарні для подальшого лікування.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0