Протягом доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС виїжджали 27 разів, ліквідовували наслідки обстрілів та знешкоджували вибухонебезпечні предмети.

Як повідомляє РЕДПОСТ, на Харківщині протягом доби рятувальники ДСНС двічі залучалися до гасіння пожеж, що виникли внаслідок російських обстрілів у Чугуївському районі.
Загалом із 30 листопада по 1 грудня підрозділи Харківського гарнізону здійснили 27 оперативних виїздів. Серед них – 12 пожеж, включно з двома, спричиненими ворожими ударами, а також аварійно – рятувальні та інженерні роботи, перевірки після обстрілів і допомога населенню.
Крім того, піротехнічні групи ДСНС вилучили та знешкодили 10 вибухонебезпечних предметів.
Комментариев: 0