29.11.2025  15:05   Віталій Хіневич

З Золочівської громади рятувальники евакуювали місцевих мешканців

На Харківщині офіцери-рятувальники ДСНС продовжують допомагати людям виїхати з небезпечних територій.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ДСНС Харківщини.
 
29 листопада рятувальники Золочівської громади та аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС Харківщини за допомогою спеціалізованого броньованого транспорту евакуювали з прифронтового населених пунктів 2 цивільних людей.
 
 
«Нагадуємо: на території Харківської області продовжує працювати цілодобова «гаряча лінія» з організації евакуації, створена благодійною організацією «Координаційний гуманітарний центр».
 
Звертайтеся за номерами: 0-800-33-92-91, 203», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворожих ударів зазнали місто Харків і 5 населених пунктів Харківської області.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день