29.11.2025 15:05 Віталій Хіневич
З Золочівської громади рятувальники евакуювали місцевих мешканців
На Харківщині офіцери-рятувальники ДСНС продовжують допомагати людям виїхати з небезпечних територій.
29 листопада рятувальники Золочівської громади та аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС Харківщини за допомогою спеціалізованого броньованого транспорту евакуювали з прифронтового населених пунктів 2 цивільних людей.
«Нагадуємо: на території Харківської області продовжує працювати цілодобова «гаряча лінія» з організації евакуації, створена благодійною організацією «Координаційний гуманітарний центр».
Звертайтеся за номерами: 0-800-33-92-91, 203», - йдеться у повідомленні.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворожих ударів
зазнали місто Харків і 5 населених пунктів Харківської області.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0