25.11.2025 14:20 Віталій Хіневич
Ігор Терехов: Відновлюємо водопостачання в Харкові
Вода в Харкові зараз подається за графіком через нічні ворожі атаки по критичній інфраструктурі.

Ігор Терехов: Відновлюємо водопостачання в Харкові
Про це сьогодні, 25 листопада,
повідомив міський голова Ігор Терехов, передає
РЕДПОСТ.
«Уночі ворог приблизно десятьма «шахедами» атакував підстанцію АТ «Харківобленерго», розташовану в Харківській області. Вона є основною для забезпечення Харкова водою, тому після удару місто тимчасово перейшло на власні резервні схеми живлення.
Це система «енергетичного острова», яку ми створювали раніше. Комунальні служби безперервно працюють над відновленням водопостачання після пошкодження енергооб’єкта», - зазначив мер.
За його словами, зараз близько 60% абонентів у Харкові забезпечені водою. В деяких районах введені тимчасові обмеження та знижений тиск через ремонтні роботи.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости