24.11.2025  11:50   Віталій Хіневич

У Харківській області розшукували зниклого чоловіка

23 листопада на спецлінію 102 надійшло повідомлення про зникнення мешканця села Феськи.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцейських офіцерів громад в Харківській області.
 
Мати виявила його відсутність близько 5:00. На пошуки одразу був зорієнтований увесь особовий склад поліції прилеглих підрозділів.
 
Вранці 24 листопада небайдужі жителі громади помітили чоловіка на околиці села — розгубленого та дезорієнтованого.   
 
Громадяни відразу сповістили правоохоронців. За описом чоловік був схожий на розшукуваного.
 
Завдяки цьому чоловіка оперативно знайшли та допомогли йому безпечно повернутися додому. На щастя, з ним усе гаразд, і жодних кримінальних правопорушень щодо нього не скоєно.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що поліцейські розшукали мешканця Чугуївського району після добового блукання лісом.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день