24.11.2025 11:50 Віталій Хіневич
У Харківській області розшукували зниклого чоловіка
23 листопада на спецлінію 102 надійшло повідомлення про зникнення мешканця села Феськи.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ із посиланням на Поліцейських офіцерів громад в Харківській області.
Мати виявила його відсутність близько 5:00. На пошуки одразу був зорієнтований увесь особовий склад поліції прилеглих підрозділів.
Вранці 24 листопада небайдужі жителі громади помітили чоловіка на околиці села — розгубленого та дезорієнтованого.
Громадяни відразу сповістили правоохоронців. За описом чоловік був схожий на розшукуваного.
Завдяки цьому чоловіка оперативно знайшли та допомогли йому безпечно повернутися додому. На щастя, з ним усе гаразд, і жодних кримінальних правопорушень щодо нього не скоєно.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0