Покладання квітів до Меморіалу жертв Голодомору відбулося у 92 роковини геноциду
У Харкові вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Урочистий захід відбувся на Меморіалі жертв голодоморів, де учасники поклали квіти на знак пам’яті.
У церемонії взяли участь перший заступник міського голови Олександр Новак, керівники області та представники правоохоронних органів.

.jpg)
.jpg)
.jpg)

Комментариев: 0