21.11.2025  15:50   Віталій Хіневич

У Харківській області виявили понад 300 випадків крадіжки електрики

Досвід та сучасне обладнання дозволяють сьогодні виявити навіть найхитріші схеми. Крадія чекають не лише нарахування за необліковану електроенергію, а й відшкодування вартості експертиз, судових витрат та навіть кримінальна відповідальність.


У Харківській області виявили понад 300 випадків крадіжки електрики
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
 
Понад 300 крадіжок електроенергії на суму понад 22 мільйони гривень — цьогорічна сумна статистика, зафіксована на Харківщині.
 
«У тяжких умовах війни, коли критична інфраструктура зазнає нищівних ворожих ударів, а енергетики працюють під постійною загрозою обстрілів, знаходяться недобросовісні споживачі, які хочуть "зекономити" незаконним способом. 
 
Сумно, що 90% крадіжок здійснюють побутові споживачі, свідомо пошкоджуючи пломби або змінюючи роботу лічильників», - сказали енергетики.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харків'ян закликають прати та чаювати після 22:00.
 
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день