20.11.2025 16:20 Віталій Хіневич
У Харківській області сусід, погрожуючи ножем, вимагав у жінки гроші
46-річний мешканець села Нагірне Берестинського району, погрожуючи кухонним ножем, вимагав у сусідки гроші. Потерпілій вдалося зачинитися в кімнаті та викликати допомогу.
Почувши, що жінка викликає поліцію, фігурант намагався відчинити двері кімнати, але марно. Після цього він покинув будинок через вікно.
Поліцейські затримали нападника у порядку статті 208 КПК України.
Слідчі Берестинського районного відділу поліції повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.
За клопотанням слідства суд обрав порушнику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0