20.11.2025 11:45 Віталій Хіневич
Харківські комунальники усунули аварії на мережах зовнішнього освітлення
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 70 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
Також вони замінили п'ять опор, близько 50 світильників та 125 ламп. Ще понад 140 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу понад 400 м мереж освітлення.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0