20.11.2025  11:45   Віталій Хіневич

Харківські комунальники усунули аварії на мережах зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 70 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили п'ять опор, близько 50 світильників та 125 ламп. Ще понад 140 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу понад 400 м мереж освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що в Укренерго розповіли про стан енергосистеми.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день