19.11.2025 18:23 Дмитро Колонєй
Харківські депутати збільшили на 10 мильйонів гривень допомогу військовим частинам
Відповідне рішення було ухвалене на позачерговій сесії харківської міської ради.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 19 листопада 2025 року, депутати міськради ухвалила рішення про спрямування додаткових 10 млн грн на потреби українських захисників за рахунок перерозподілу раніше затверджених призначень.
Загалом з початку повномасштабного вторгнення росіян міська рада передала на потреби Сил оборони України понад 1,8 млрд грн, у тому числі десятки одиниць спеціальної техніки.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що низку харківських театрів звільнили від оплати комунальних послуг.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0