17.11.2025 19:00 Дмитро Колонєй
У Харкові раптово стало зле водію тролейбусу (фото)
Стало відомо, що сталося на зупинці транспорту у Харкові.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, під час руху на Аерокосмічному проспекті раптово стало зле водієві тролейбуса.
Він виїхав за межі проїжджої частини та пошкодив зупинку громадського транспорту.
Зараз єдиний постраждалий - водій. За інформацією медиків, він був тверезий.
Подія сталася о 18:15. Ситуаційний центр міста Харкова миттєво зафіксував інцидент та викликав на місце всі необхідні служби. Зараз там працюють бригади екстреної медичної допомоги та інші фахівці.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, в Харкові
викрили групу серійних крадіїв приватних будинків.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0