16.11.2025 19:31 Дмитро Колонєй
Водій влаштував потрійну аварію на харківській магістралі та втік (фото)
Як сталася автотроща на Салтівці з'ясовує харківська поліція.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, на Салтівці
сталася аварія. На узбіччі вулиці Академіка Павлова, 132 з увімкненою аварійною сигналізацією стояла автівка Lada поряд з Opel.
Водій на Nissan, який їхав на великій швидкості та не враховуючи дистанцію, врізався у припарковані авто й втік з місця події. Постраждав водій Lada.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0