15.11.2025  19:30   Віталій Хіневич

На Чугуївщині повідомили про підозру водіям, які ігнорували судові рішення

Правоохоронці викрили чоловіків 34 та 35 років у стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобілів.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Було складено щодо порушників протоколи за ч. 1 ст. 130 КУПАП, які скерували до суду.
 
Суд наклав на громадян стягнення у вигляді штрафу в сумі 17 тисяч гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на 1 рік. 
 
Утім, чоловіки проігнорували рішення суду, не сплатили штрафи та продовжили керувати автомобілями без водійських посвідчень. Порушення поліцейські викрили та задокументували.
 
Слідчі розпочали кримінальні провадження за ч. 1 ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України та повідомили фігурантам про підозру. За вчинення злочину їм загрожує до трьох років позбавлення волі.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові жінка перебуваючи у СІЗО просувала кремлівські наративи.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день