15.11.2025 15:50 Віталій Хіневич
Харківські комунальники провели осінню толоку
Вони прибирали опале листя у дворах, на пішохідних і зелених зонах, території вздовж доріг.
До якої долучилися працівники таких комунальних підприємств, як КП «Харківський метрополітен», КП «Салтівське трамвайне депо», КП «Харків-Сигнал», КП «Тролейбусне депо №2», КП «Тролейбусне депо №3», КП ‘’Комплекс з вивозу побутових відходів’’, а також працівники освітніх установ.
Об’єднавши зусилля, прибирали опале листя у дворах, на пішохідних і зелених зонах, території вздовж доріг та ін.
У толоці взяли участь понад 1,3 тис. працівників, було задіяно 82 одиниці спецтехніки. Сьогодні було вивезено близько 2 тис. кубометрів листя.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости