13.11.2025 17:39 Дмитро Колонєй
Харківські лікарі провели медогляд переселенців
Як проїходив черговий виїзд бригади медпрацівників до гуртожитку, де проживають ВПО, розповіли та показали у харківському Департаменті по роботі з внутрішньо переміщеними особами.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, медики цього разу надали допомогу мешканцям гуртожитку у Шевченківському районі:
-
проведено комплексне обстеження для виявлення проблем зі здоров’ям і профілактики хронічних захворювань.
-
приділено особливу увагу темі запобігання цукровому діабету.
-
проведено вакцинацію проти дифтерії, правця та COVID-19,
-
зроблено аналізи, ЕКГ, рентген.
-
надано консультації лікарів і психолога.



Крім того, для дітей організували пізнавальний захід про корисну їжу.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0