13.11.2025 16:12 Дмитро Колонєй
Сапери Харківщини знешкодили за тиждень більше 1500 вибухонебезпечних предметів
Підбито підсумки роботи рятувальнків Харківщини.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, на Харківщині продвожується розмінування. портягом тижня розміновано понад 301 гектар території, обстежено:
-
понад 143 гектари сільгоспугідь;
-
240 метрів автомобільних доріг;
-
понад 20 кілометрів ліній електропередач;
-
680 метрів газопроводів;
Також
-
розміновано 2 домоволодіння;
-
повторно підключено до електромережі 8348 абонентів.
-
знешкоджено 1571 вибухонебезпечний предмет.
Надзвичайники нагадують: про виявлені підозрілі предмети чи засоби ураження негайно повідомляйте за номерами 101, 102.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0