13.11.2025  16:12   Дмитро Колонєй

Сапери Харківщини знешкодили за тиждень більше 1500 вибухонебезпечних предметів

Підбито підсумки роботи рятувальнків Харківщини.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, на Харківщині продвожується розмінування. портягом тижня розміновано понад 301 гектар території, обстежено: 
 
  • понад 143 гектари сільгоспугідь;
  • 240 метрів автомобільних доріг;
  • понад 20 кілометрів ліній електропередач;
  • 680 метрів газопроводів;

Також

  • розміновано 2 домоволодіння;
  • повторно підключено до електромережі 8348 абонентів.
  • знешкоджено 1571 вибухонебезпечний предмет.
 
Надзвичайники нагадують: про виявлені підозрілі предмети чи засоби ураження негайно повідомляйте за номерами 101, 102.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у лікарні помер хлопчик, якого атакував ворожий дрон.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день