13.11.2025  15:24   Дмитро Колонєй

У Харкові судитимуть чоловіка, який прославляв загарбників, а потім втік до країни-агресорки

Чим саме займався чоловік з'ясували правоохоронці Харкова та області.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, 53-річний лідер харківського Антимайдану та керівник проросійської організації працював на ворога:  
 
  • у березні 2022 року їздив по окупованих населених пунктах у передмісті Харкова через села Циркуни, Руські Тишки та Липці. 
  • знімав у поїхздказх  зруйновану інфрастуктуру,
  • звинувачував ЗСУ у постійних осбтрілах. У подальшому його «репортажі» мали стати підґрунтям для російської пропаганди.
  • надав інтерв’ю, де просував антиукраїнські наративи і виправдовував збройну агресію ворога. 
 
Наразі обвинувачений в розшуку. Він переховується на території країни-агресорки
 
Справу розгляне Основ’янський районний суд Харкова.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день