13.11.2025 15:24 Дмитро Колонєй
У Харкові судитимуть чоловіка, який прославляв загарбників, а потім втік до країни-агресорки
Чим саме займався чоловік з'ясували правоохоронці Харкова та області.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 53-річний лідер харківського Антимайдану та керівник проросійської організації працював на ворога:
-
у березні 2022 року їздив по окупованих населених пунктах у передмісті Харкова через села Циркуни, Руські Тишки та Липці.
-
знімав у поїхздказх зруйновану інфрастуктуру,
-
звинувачував ЗСУ у постійних осбтрілах. У подальшому його «репортажі» мали стати підґрунтям для російської пропаганди.
-
надав інтерв’ю, де просував антиукраїнські наративи і виправдовував збройну агресію ворога.
Наразі обвинувачений в розшуку. Він переховується на території країни-агресорки
Справу розгляне Основ’янський районний суд Харкова.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0