12.11.2025  16:00   Дмитро Колонєй

Харківська каратистка Олександра Вусик стала двічі віце-чемпіонкою України

Стала призеркою змагань й тренер харківської спортсменки

 
Як повідомляє РЕДПОСТ Олександра Вусик виборола дві срібні медалі на чемпіонаті України з карате. який став першим етапом відбору до молодіжної збірної країни. Її тренер Софія Некрашевич стала бронзовою призеркою чемпіонату.
 
 
Дівчина та її наставниця тренуються у Центрі дитячої та юнацької творчості №6 Немишлянського району.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день