12.11.2025 16:00 Дмитро Колонєй
Харківська каратистка Олександра Вусик стала двічі віце-чемпіонкою України
Стала призеркою змагань й тренер харківської спортсменки
Як повідомляє РЕДПОСТ Олександра Вусик виборола дві срібні медалі на чемпіонаті України з карате. який став першим етапом відбору до молодіжної збірної країни. Її тренер Софія Некрашевич стала бронзовою призеркою чемпіонату.
Дівчина та її наставниця тренуються у Центрі дитячої та юнацької творчості №6 Немишлянського району.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0