12.11.2025 15:00 Віталій Хіневич
Комунальники Харкова борються з наслідками сезонних опадів
У зв’язку зі збільшенням кількості сезонних опадів працівники КСП «Інженерні мережі» усувають наслідки залиття в будинках.
Фахівці ремонтують покрівлі, герметизують отвори та шви, закривають слухові вікна на горищах. Протягом минулого тижня такі роботи були виконані у 20 житлових будинках.
Також працівники підприємства обслуговують домофонні системи - за тиждень виконано близько 130 відповідних заявок, а також звернення щодо відновлення послуг телебачення та інтернету, ремонту приладів обліку електроенергії тощо.
Підприємство продовжує контролювати якість виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами міста. Загалом за тиждень було опрацьовано близько 7,5 тис. звернень від харків’ян.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що комунальники
ліквідовують наслідки ударів БПЛА в Холодногірському районі.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0