09.11.2025  13:52   Рита Парфенова

У Харкові працюють пункти гарячого харчування для містян

Попри проблеми з енерго- та водопостачанням після обстрілів критичної інфраструктури, харківські пункти видачі гарячого харчування продовжують роботу.

У Харкові працюють пункти гарячого харчування для містян

У Харкові продовжують функціонувати пункти безкоштовного гарячого харчування для мешканців міста, навіть у складних умовах порушень енергопостачання та водопостачання. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.

Як повідомили в Департаменті освіти 9 листопада, після масованої ворожої атаки на об’єкти критичної інфраструктури роботу пунктів не було зірвано. Кожен заклад забезпечений альтернативними джерелами енергії та запасами питної води, що дозволяє кухарям працювати у звичайному режимі. Вчора було видано понад 49,5 тисяч порцій гарячої їжі.

Усього в місті працюють 39 пунктів гарячого харчування на базі закладів освіти. Отримати їжу можуть усі, хто цього потребує, з понеділка по суботу з 11:00 до 14:00.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що в Харкові через проблеми з енергопостачанням метрополітен не курсує, тролейбуси та автобуси змінюють маршрути, деякі рухи тимчасово зупинено.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день