06.11.2025 18:09 Дмитро Колонєй
П'яний водій ганяв Харковом під час комендантської години
Що ще було із собою у автомобіліста з'ясували патрульні у Харкові.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, близько 1-ї години ночі, на вулиці Мохнацькій патрульні
зупинили авто Mazda за порушення комендантської години.
Спілкуючись з водієм поліцейські виявили, що, згідно огляду, він нетверезий - 2,46 проміле алкоголю.
Більш того, посвідчення водія виявилося підробним:
-
відсутні необхідні захисні елементи та
-
не друкарський тип нанесення шрифтів.
Також патрульні з'ясували, що посвідчення з вказаним номером та серією було вилучене за кермування у стані сп'яніння, а сам чоловік позбавлений права керування до 2030 року.
Для встановлення всіх обставин поліцейські викликали на місце слідчо-оперативну групу, а водія
-
відсторонили від керування та
-
склали на нього адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) та адміністративну постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка позбавлена права керування) КУпАП.
Надалі матеріали передадуть до суду.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що на Харківщині авто
вдарилося об бетонні блоки і злетіло в яму: на Харківщині.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости