Не буде газу у жителів двох харківських вулиць

27.10.2025  17:11
Харківська міська філія «Газмережі» пернесла час проведення робіти на мережах міста.
Як повідомляє РЕДПОСТ, 28 жовтня 2025 року харківські газовики проведуть роботи з підготовки мереж міста до осінньо-зимового періоду в Київському районі міста.
 
Тимчасово буде припинено газопостачання споживачам за адресами:
 
  • вул.Інтернатська – Всі будинки
  • вул.Шевченка буд. 329
 
Споживачів просять бути обачними та перекрити крани перед газовими приладами.
 
Раніше роботи планувалося провести 23 жовтня 2025 року.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області запровадили графіки аварійних відключень електроенергії та коли не буде газу у деяких селищах області.